Budujemy

Rybexim sp z o.o. Spółka Komandytowa, w ramach Grupy Rybexim, jest generalnym wykonawcą realizowanych inwestycji. Wybudowane do tej pory hala magazynowo – produkcyjna Rudna Mała C oraz hala magazynowa Rogoźnica A zostały z sukcesem zagospodarowane. Profesjonalna realizacja i nadzór nad własnymi inwestycjami to nie tylko korzyści finansowe, ale także gwarancja perfekcyjnego wykonania. Możemy dzięki temu zaoferować naszym klientom produkt z najwyższej półki.

Oprócz istniejących nieruchomości naszymi najcenniejszymi zasobami są się działki inwestycyjne w bezpośrednim sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej PPNT Aeropolis w Rogoźnicy i w Rudnej Małej. Jedną z koncepcji ich zagospodarowania jest budowa obiektów magazynowych lub produkcyjnych pod wynajem w systemie build-to-suite (BTS) – dla dedykowanego odbiorcy, zgodnie z jego projektem.

Prace studyjne nad planowanymi inwestycjami na posiadanych terenach ukazały możliwość budowy obiektów o powierzchni ok. 20 000 m.kw. w Rogoźnicy i 8 600 m.kw. w Rudnej Małej.

Posiadane zasoby, doświadczenie i zdobyta na przestrzeni lat wiarygodność oraz rozwój przemysłu w regionie, szczególnie w ramach SSE i klastra Doliny Lotniczej decydują o tym, że czujemy się solidnym i atrakcyjnym partnerem i z satysfakcją planujemy nowe inwestycje, które dzięki partnerstwu biznesowemu będą owocowały przez wiele lat z korzyścią dla wszystkich stron.