Nowe inwestycje

Będąc liderem regionu zawsze stawiamy na rozwój i nowoczesność, by zapewnić naszym partnerom w biznesie jak najlepsze warunki. To wymaga od nas nieustannego zaangażowania. W 2014 roku przeszliśmy do drugiego etap projektu rozwoju inwestycji w Parku Logistycznym w Rogoźnicy, która przewiduje budowę hali magazynowej wysokiego składowania o powierzchni około 21 tys. m2. Z kolei nasze Centrum Logistyczne Rudna Mała powiększy swoją powierzchnię o kolejne 8,64 tys. m2.

Nasze hale magazynowe zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych technologii zapewniających zarówno światowe standardy bezpieczeństwa jak i obniżenie kosztów utrzymania. A to wszystko w myśl zasady: “Inteligentny rozwój to innowacyjność naszego biznesu”.

W naszych nowych budynkach stosujemy technologię płyt warstwowych, ocieplenie wełną mineralną, ogrzewanie nadmuchowe zasilane gazem ziemnym, co gwarantuje wysoką izolację termiczną i niskie zużycie energii. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom oszczędność kosztów utrzymania.

Zastosowanie niepylnej i bezspoinowej posadzki, o nośności do 8 t/m2 oraz wysokość składowania 10 – 12 m, to komfortowe i nowoczesne rozwiązania dla naszych partnerów.

Obszerne place manewrowe i parkingi to wygoda i bezpieczeństwo dla klienta, a kompletna instalacja przeciwpożarowa wyposażona w czujniki, hydranty i tryskacze oraz całodobowy monitoring zapewnia bezpieczeństwo ludziom i składowanym towarom. A to wszystko w sąsiedztwie krajowych i światowych liderów swoich branż.