Wynajmujemy

W naszych zasobach są zarówno magazyny o wysokości 10m (Park Logistyczny Rogoźnica), przeznaczone do składowania, jak i niższe hale odpowiednie dla firm handlowych, spedycyjnych i produkcyjnych (Centrum Logistyczne Rudna Mała).

Standard posiadanych nieruchomości pozwala na zaspokojenie odmiennych potrzeb klientów – mamy w ofercie zarówno magazyny klasy B, jak i nowoczesne obiekty klasy A, budowane w najnowszych technologiach i wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Modułowa konstrukcja budynków pozwala na wydzielenie zarówno kilkuset metrów, jak i kilku tysięcy metrów powierzchni, lub na stopniowe zwiększanie zajmowanej powierzchni.

Dzięki temu najemca ma możliwość wyboru odpowiedniej oferty zgodnie z własnymi oczekiwaniami jakościowymi i biznesowymi.

Wśród naszych klientów są zarówno małe jednoosobowe firmy wykorzystujące do 200 m.kw. magazynu jak i oddziały korporacji zajmujące 3000 m.kw. Są klienci, których zapotrzebowanie na energię ogranicza się do oświetlenia, jak i firmy produkcyjne i dystrybutorzy produktów mrożonych, którzy potrzebują kilkaset kW mocy.

Atrakcyjna lokalizacja, szeroki wachlarz naszych zasobów, obserwowanie rynku i rozpoznawanie potrzeb klientów zaowocowało wspólnym sukcesem biznesowym. Nasze centra zawsze tętnią życiem, są identyfikowane na rynku, zarówno dzięki naszym klientom jak i dzięki naszym własnej marce, co jeszcze bardziej podnosi ich atrakcyjność.

Aktualne oferty:

Skontaktuj się z nami.
Tel.: +48 663 825 100
Tel./fax: +48 17 85 86 120
e-mail: biuro@rybexim.pl