Zarządzamy

Budujemy i zarządzamy. Będąc właścicielem obiektów i jednocześnie partnerem naszych najemców dbamy na co dzień o obopólny interes. Nasze codzienne wysiłki nakierowane są na utrzymanie idealnego stanu technicznego nieruchomości, na dbałość o funkcjonalność budynków i otoczenia, a także o bezpieczeństwo.

Wyspecjalizowane służby dbają o sprawność infrastruktury, bezpieczeństwo, monitoring i estetykę. Dysponujemy własnym sprzętem do bieżących napraw, remontów, sprzątania i odśnieżania.

Duże przedsięwzięcia remontowo – budowlane zlecamy profesjonalnym firmom. Zawsze kierujemy się interesem naszych najemców. Przykładem jest, zaplanowany przez nas i MPDiM Rzeszów i przeprowadzony w ekspresowym tempie generalny remont dróg i placów asfaltowych na terenie Centrum Logistycznego w Rudnej Małej, który w żaden sposób nie zakłócił pracy znajdujących się na naszym terenie firm spedycyjnych i handlowych „wypuszczających” codziennie ok. 200 samochodów.

Nasza elastyczność w modelowaniu oferowanych powierzchni jest równie dużym wyzwaniem dla naszych służb. Wewnętrzne przebudowy ścian działowych i instalacji przeprowadzane na życzenie klienta wymagają szczegółowego planowania i perfekcyjnego wykonania, tak aby nie zakłócić działania innych firm.

Priorytetem w zarządzaniu naszymi nieruchomościami zawsze jest dla interes naszych partnerów.